Temizlik <br> Hijyen Ürünleri
Temizlik
Hijyen Ürünleri
Munchkin TürkiyeTemizlik
Hijyen Ürünleri

TEMİZLİK HİJYEN ÜRÜNLERİ

Şişe Kurutma Rafı

İster biberonla besliyor olun, ister pompalanan anne sütü bebeğinizi beslemek için biberon kullanıyor olun, biberon yıkama gününüzün büyük bir parçasıdır. Biberon kurutma raflarımız, mutfağınızın düzenli ve dağınık olmamasına yardımcı olacaktır. Bebeklerin güçlü ve sağlıklı büyümek için çok fazla süte ihtiyacı olduğundan, her gece temizlemeniz gereken çok sayıda biberonunuz olur ve kurutma rafı olmadan bu durum hızla yönetilemez hale gelebilir.

Biberon kurutma rafları, mutfak tezgâhı alanınızı düzenli tutmak, şişeleri etkili bir şekilde kurutmak ve şişeleri yıkandıktan sonra temiz tutmak için idealdir. Bu kurutma rafları ayrıca emzikleri, damlatmaz bardakları ve diğer küçük bebek veya yürümeye başlayan çocuk eşyalarını hızlı ve kolay bir şekilde kurutmak için de uygundur.

İster emziriyor olun, ister bebeğinizi biberonla besliyor olun, bir biberon kurutma rafına sahip olmak işinize yarayacaktır. Göğüs pompası makine parçalarını ve diğer aksesuarları kurutmak için harika olduklarından, biberon kullanmayan emziren anneler de bu raflardan yararlanabilir.

Katlanabilir Biberon ve Aksesuarları Kurutma Rafı sağlamdır ve bir seferde çok sayıda biberon kurutmanıza olanak tanıyan yüksek kapasite sunar. Ayrıca, suyu temiz eşyalardan uzakta bir tabanda toplayan çıkarılabilir bir damlama tepsisi, suyu toplayan bir hazne bulunur.