Seyahat <br> Güvenlik
Seyahat
Güvenlik
Munchkin TürkiyeSeyahat
Güvenlik

SEYAHAT GÜVENLİK

Bir bebek sahibi olmaya karar verdiğinizde ve normal rutinlerinize geri dönmeye hazır olduğunuzda, bir bebekle seyahat etmenin çok daha fazla şeye sahip olmayı gerektirdiğini çabucak keşfedeceksiniz! Bir bebekle seyahat ederken zorluklar olabilir, eğer hazırlıklı ve iyi donanımlıysanız, çok daha az bunaltıcı olabilir – hatta rahatlatıcı ve eğlenceli bile diyebiliriz!

Bebek Seyahat Araba Aksesuarları

Bebek araba aynaları bebeğiniz için her seyahati daha konforlu ve güvenli hale getirebilir.

Bebek Güvenlik Kapıları

Bebeğiniz emeklemeye veya gezinmeye başladığında elinizde minik bir kaşif var! Her zaman hareket halinde ve ne kadar ileri gidebileceklerini merak ediyorlar. Bu meraklı minikler durdurulamaz! – siz bebek kapıları yerleştirene kadar!

Küçük çocuğunuzun keşfetmesi kesinlikle önemli olsa da, bebek kapıları onları merdivenlerden veya diğer zararlı alanlardan uzak tutmak ve güvende tutmak için çok önemlidir.

Bebeğinizin Kapısını Seçmek

Dekoratif metal, bronz, çelik ve ahşap dahil olmak üzere evinizi en iyi tamamlayan tasarımı bulabilmeniz için çok çeşitli güvenlik kapıları taşıyoruz. Ayrıca ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitli bebek kapıları modelleri de bulacaksınız. Otomatik kapanma, hızlı kurulum, ekstra geniş genişletme ve diğer kapı türleri arasından seçim yapın. Şık, modern tasarımlara ve hem merdivenler için tek yönlü hem de kapılar için iki yönlü açılır özelliklere sahip vibe™ bebek kapıları koleksiyonumuzu da göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Kapılarımız üç yoldan biriyle monte edilir:

Donanıma monte kapılar genellikle çevreleyen duvarlara delinerek kurulur.

Basınca monte edilmiş kapı, delme gerektirmez ve yerinde kalması için basınca güvenir.

Çift görev kapıları her iki şekilde de monte edilebilir. Basınca monteli kapılarımızın çoğu, ekstra güvenlik için donanım içerir.

Bebek kapınızı satın almadan önce, alanınızı kaplamak için ihtiyacınız olan boyutu ve genişliği ölçtüğünüzden emin olun. Çoğu güvenlik kapısı standart kapılara uyacak şekilde tasarlanırken, bazıları daha geniş alanlara uyar ve kapı uzantıları da mevcuttur.