Beslenme
Beslenme

BESLENME

Bebeğinizi katı gıdalara mı geçiriyorsunuz? Konu yemek yemeye geldiğinde gitgide daha fazla bağımsızlığın tadını çıkaran bir yürümeye başlayan çocuğunuz mu var? O zaman, renkli tasarımlara sahip, kullanımı kolay ve kendilerini daha büyük hissetmelerini sağlayan, yürümeye başlayan çocuk sofra takımları alarak bu heyecan verici aşamayı küçük çocuğunuz için daha da eğlenceli hale getirmek isteyeceksiniz.

En İyi Bebek Tabakları ve Kaseleri

Munchkin, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli yürümeye başlayan çocuk tabakları sunar. Yürümeye başlayan çocuk kaseleri, bölmeli bebek tabakları ve daha fazlasını taşıyoruz. Splash™ Bebek Bölünmüş Tabaklarımız, derin duvarlara sahiptir, kepçe atmak için idealdir ve farklı yiyecekler için ayrı bölmelere sahip olmayı seven çocuklar için mükemmeldir. Emişli bebek tabakları için, dağınıklığı ve dökülmeleri önlemeye yardımcı olan güçlü bir emiş tabanı sağlayan vakumlu kase ve tabakları seveceksiniz.

Yeni yürümeye başlayan çocuğunuzun yemeklerine çeşitlilik katmak için, her öğün veya haftanın farklı günleri için bir renk seçmenize veya karıştırma ve eşleştirmenin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan 5 uyumlu renkte sunulan çoklu tabaklarımızı ve çoklu kaselerimizi inceleyin!

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için yemek takımları

Bağımsız yiyiciler olma yolunda ilerleyen 18 aylık ve daha büyük bebekler, kendilerine ait bir yemek takımına sahip olmayı sevecekler Splash! 5’li Bebek Beslenme Takımı, bu 7 parçalı takımlar yemek yemenin eğlenceli bir yolunu sunar ve bol bol kullanım sağlar.