Munchkin TürkiyeBloglarTavsiye ve ÖnerilerÇocuklarla Yolculuk/Seyahat İçin İhtiyacınız Olan Her Şey

Bayramlarda ve tatillerde, çocuğunuz olduğu için iptal edenlerden biri iseniz, sizlere sesleniyoruz! (ve aynı zamanda acınızı hissediyoruz). Koronavirüs krizini yenmenin bir yolu, uçak yolculuklarını araba sürmekle takas etmek ve eve daha yakın bir yerde daha güvenli bir kaçışın tadını çıkarmaktır. İster pandemi kapsülünüzle bir karavan kampı gezisi, ister arkadaş grubunuzla tatil sonrası bir mola olsun, tatil seyahatleri bu yıl çok farklı görünecek ve hissedilecek.

Yakındaki bir köye, kasabaya veya tatil köyüne günübirlik bir gezi bile ailenizin ruhunu ve rutinini canlandırmak için harikalar yaratacaktır. Hazır olduğunuzda, bebekler ve çocuklar uçaktayken gelecekteki yolculukları kolaylaştıracak bazı ipuçları burada.

Atıştırmalık Saldırılarıyla Mücadele Edin

Çocuklar, aralıksız atıştırma istekleri olmalarından dolayı ünlüdür (ve gerçekten, onları suçlayabilir miyiz?). Açlığı ve can sıkıntısını uzak tutmak için yolda en az iki kat daha sık atıştırmalık talep etmeleri gayet normaldir. Aç bir çocuk eğlenceli bir seyahat arkadaşı değildir, bu yüzden hem sürüş hem de varış noktası için bol miktarda sağlıklı ikramla hazırlanın. Bazı kullanışlı atıştırmalıkları çocukların en sevdiği yiyeceklerle doldurun ve meyve, yoğurt ve içecekleri saklamak için bir soğutucu kutuyu unutmayın (pompalanmış anne sütü veya normal sütle seyahat etmek için de mükemmeldirler). Küçükleri en sevdikleri damlatmaz bardaklarda suyla iyice nemlendirin. Ve tüm gün kahve kulübünün bir üyesiyseniz, sürüş boyunca içecekleri mutlulukla sıcak tutan yalıtımlı bir seyahat kupasıyla kendinizi kafeinli tutun.

Araç Güvenliğinizin Temellerini Yükseltin

Seyahat et ya da etme, her arabanın her zaman bagajda saklanmış iyi bir ilk yardım çantasına ihtiyacı vardır. Son yılların koşulları göz önüne alındığında, arabanızın temel ihtiyaç listenize tek kullanımlık eldivenler, el dezenfektanı, antibakteriyel mendiller ve ekstra yüz maskeleri eklemenizi öneririz Bebekleri veya küçük çocukları olan aileler için 59S Mini Sterilizatör, özellikle bu günlerde hareket halindeyken güvenlik için olmazsa olmazlardandır. Bu küçük ama güçlü sterilizatör, hastane sınıfı UV ışığı kullanarak bakteri ve virüslerin (bazı koronavirüs türleri dahil) %99,99’unu öldürür ve emzikler, biberon emzikleri ve bebeklerin yere düşürmeyi sevdiği diğer her şey için mükemmeldir.

Onları Eğlendirin

Aklınızı yolda tutmanın bir yolu, aile dostu bir sesli kitap dinlemektir. Herkes iyi bir hikâyede kaybolmaktan hoşlanır – aksini iddia eden isteksiz ilkokul öğrencisi bile! Manzarayı yakalamak ve yolculuğu kendi gözleriyle belgelemek için her çocuğa kendi tek kullanımlık kamerasını verme fikrini de seviyoruz. Bu onlara yalnızca perspektif ve hikaye anlatımı öğretmekle kalmayacak, geliştirme gerektiren tek kullanımlık bir kamerayı (anında memnuniyet ve akıllı telefon resimleri çağında yeni bir konsept) seçerseniz, sabır konusunda harika bir ders olacaktır.

Sürüşünüzü Tamamen Donatın

Bir bebek veya küçük bir çocukla yola çıkıyorsanız, sürüş ne kadar uzun olursa olsun, bebek bezi görevini seyahat programınızın bir parçası olarak sayabilirsiniz. Portatif Bagaj Düzenleyici ve Alt Değiştirme İstasyonu, çocuklarla seyahat etmeyi çok daha kolay hale getirir – alt değiştirme pedi, mendil kutusu ve tek kullanımlık çantalarla tek noktadan bez değiştirme istasyonu hazırdır. Katlanabilir, kompakt Tek Kullanımlık Bebek Bezi Kovası, seyahat çantanızda bulundurmanız gereken bir diğer iyi üründür. Bağımsız ve katlanabilir, 30 adede kadar yeni doğan bezini tutar ve kokuları kontrol altında tutar (uzun sürüşler için mutlak bir zorunluluktur).

Küçük çocuklarınız ve daha büyük çocuklar için, kaçınılmaz “Geldik mi?” sorusunu en aza indirmek için yolculuğu rahat ve konforlu tutun. En sevdikleri peluş hayvanları, pelüş battaniyeleri, hatta terlikleri getirin – arabayı evden uzakta bir ev gibi düşünün. İyi bir araba gölgeliği seti, değerli yükünüzü güneşin göz kamaştırıcı yollarından korumak için uzun bir yol kat eder. Oyun & Seyahat Minderini durmanız ve bacaklarınızı uzatmanız gerektiğinde seviyoruz – park veya plaj ortamı için mükemmel temiz yüzey ve bittiğinde silinmesi çok kolay. Ayrıca, acil bir durumda asla pilsiz kalmamanız için arka koltukta bir çöp torbasına veya çöp kutusuna ve birden fazla cihaza sahip bir araç şarj cihazına yatırım yapmanızı öneririz.

Manzara değişikliği, stresin bilinen bir panzehiridir – bu günlerde hepimizin çok fazla hissettiği bir şey. Çok ihtiyaç duyulan (ama sosyal olarak mesafeli!) bir Ar-Ge için yola çıkmayı planlıyorsanız, dezenfektanı ve pandemi güvenliğinin altın kurallarını unutmayın: Ellerinizi yıkayın, mesafenizi koruyun ve maske takın. Size güvenli seyahatler – ne zaman olursa olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.